600 000 €
2500 €/m²
Property 61593 photo 1
Property 61593 photo 2
Property 61593 photo 3
Property 61593 photo 4
Property 61593 photo 5
Property 61593 photo 6
Property 61593 photo 7
Property 61593 photo 8
Property 61593 photo 9
Property 61593 photo 10
Property 61593 photo 11
Property 61593 photo 12
Property 61593 photo 13
Property 61593 photo 14
Property 61593 photo 15
Property 61593 photo 16
Property 61593 photo 17
Property 61593 photo 18
Property 61593 photo 19
Property 61593 photo 20
Property 61593 photo 21
Property 61593 photo 22
Property 61593 photo 23
Property 61593 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 11500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodajumezoneta od 240 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 6500
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod objekta 58917
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 60110
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod objekta 65894
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 41758
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter