535 000 €
4084 €/m²
Property 60110 photo 1
Property 60110 photo 2
Property 60110 photo 3
Property 60110 photo 4
Property 60110 photo 5
Property 60110 photo 6
Property 60110 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 270 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 131 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na 7. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored kutak Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 65060
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod objekta 9975
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
640 000 € 3878 €/m²
  • Kod objekta 56316
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
520 000 € 3586 €/m²
  • Kod objekta 55951
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod objekta 11444
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 23110
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod objekta 57981
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod objekta 58922
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 7319
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter