Property 7319 photo 1
Property 7319 photo 2
Property 7319 photo 3
Property 7319 photo 4
Property 7319 photo 5
Property 7319 photo 6
Property 7319 photo 7
Property 7319 photo 8
Property 7319 photo 9
Property 7319 photo 10
Property 7319 photo 11
Property 7319 photo 12
Property 7319 photo 13
Property 7319 photo 14
Property 7319 photo 15
Property 7319 photo 16
Property 7319 photo 17
Property 7319 photo 18
Property 7319 photo 19
Property 7319 photo 20
Property 7319 photo 21
Property 7319 photo 22
Property 7319 photo 23
Property 7319 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 265 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i kamin, tende, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Kod objekta 64958
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod objekta 64109
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 66053
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 8888 €/m²
  • Kod objekta 65895
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 58407
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod objekta 64820
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod objekta 62300
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65821
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter