693 000 €
5457 €/m²
Property 56732 photo 1
Property 56732 photo 2
Property 56732 photo 3
Property 56732 photo 4
Property 56732 photo 5
Property 56732 photo 6
Property 56732 photo 7
Property 56732 photo 8
Property 56732 photo 9
Property 56732 photo 10
Property 56732 photo 11
Property 56732 photo 12
Property 56732 photo 13
Property 56732 photo 14
Property 56732 photo 15
Property 56732 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodajumezoneta od 127 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na 4. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. na 6. spratu se sastoji od Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i kamin, bazen, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod objekta 64719
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod objekta 58910
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod objekta 9589
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 23110
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter