500 000 €
3788 €/m²
Property 65439 photo 1
Property 65439 photo 2
Property 65439 photo 3
Property 65439 photo 4
Property 65439 photo 5
Property 65439 photo 6
Property 65439 photo 7
Property 65439 photo 8
Property 65439 photo 9
Property 65439 photo 10
Property 65439 photo 11
Property 65439 photo 12
Property 65439 photo 13
Property 65439 photo 14
Property 65439 photo 15
Property 65439 photo 16
Property 65439 photo 17
Property 65439 photo 18
Property 65439 photo 19
Property 65439 photo 20
Property 65439 photo 21
Property 65439 photo 22
Property 65439 photo 23
Property 65439 photo 24
Property 65439 photo 25
Property 65439 photo 26
Property 65439 photo 27
Property 65439 photo 28
Property 65439 photo 29
Property 65439 photo 30
Property 65439 photo 31

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 132 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod objekta 61447
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod objekta 62730
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2653 €/m²
  • Kod objekta 25420
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod objekta 56626
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
465 000 € 2162 €/m²
  • Kod objekta 61585
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 61583
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 56627
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2109 €/m²
  • Kod objekta 11444
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter