657 000 €
5430 €/m²
Property 57988 photo 1
Property 57988 photo 2
Property 57988 photo 3
Property 57988 photo 4
Property 57988 photo 5
Property 57988 photo 6
Property 57988 photo 7
Property 57988 photo 8
Property 57988 photo 9
Property 57988 photo 10
Property 57988 photo 11
Property 57988 photo 12
Property 57988 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodajumezoneta od 121 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 7. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 23110
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod objekta 9975
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod objekta 46659
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod objekta 8404
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod objekta 58922
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod objekta 58915
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod objekta 59294
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter