Property 59830 photo 1
Property 59830 photo 2
Property 59830 photo 3
Property 59830 photo 4
Property 59830 photo 5
Property 59830 photo 6
Property 59830 photo 7
Property 59830 photo 8
Property 59830 photo 9
Property 59830 photo 10
Property 59830 photo 11
Property 59830 photo 12

Detalji

  • Sprat: 6. sprat
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 49 m
  • Udaljenost od aerodroma: 280 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 69 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5510 €/m²
  • Kod objekta 65764
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64277
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65069
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter