270 000 €
5510 €/m²
Property 65764 photo 1
Property 65764 photo 2
Property 65764 photo 3
Property 65764 photo 4
Property 65764 photo 5
Property 65764 photo 6
Property 65764 photo 7
Property 65764 photo 8
Property 65764 photo 9
Property 65764 photo 10
Property 65764 photo 11
Property 65764 photo 12
Property 65764 photo 13
Property 65764 photo 14
Property 65764 photo 15
Property 65764 photo 16
Property 65764 photo 17
Property 65764 photo 18
Property 65764 photo 19
Property 65764 photo 20
Property 65764 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 2028
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 49 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, grejanje.

Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod objekta 63823
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 65813
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter