Property 65224 photo 1
Property 65224 photo 2
Property 65224 photo 3
Property 65224 photo 4

Detalji

  • Sprat: 6. sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 83
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 56769
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
479 000 € 4650 €/m²
  • Kod objekta 58964
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 64140
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 5154 €/m²
  • Kod objekta 56729
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
371 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 58963
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 65460
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter