270 000 €
6585 €/m²
Property 65352 photo 1
Property 65352 photo 2
Property 65352 photo 3
Property 65352 photo 4
Property 65352 photo 5
Property 65352 photo 6
Property 65352 photo 7
Property 65352 photo 8
Property 65352 photo 9
Property 65352 photo 10
Property 65352 photo 11

Detalji

  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift.

Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3762 €/m²
  • Kod objekta 65793
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6136 €/m²
  • Kod objekta 66013
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 7941 €/m²
  • Kod objekta 65319
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter