260 000 €
3939 €/m²
Property 66015 photo 1
Property 66015 photo 2
Property 66015 photo 3
Property 66015 photo 4
Property 66015 photo 5
Property 66015 photo 6
Property 66015 photo 7
Property 66015 photo 8
Property 66015 photo 9
Property 66015 photo 10
Property 66015 photo 11
Property 66015 photo 12
Property 66015 photo 13
Property 66015 photo 14
Property 66015 photo 15
Property 66015 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 66 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65365
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod objekta 66032
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 65317
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 3642 €/m²
  • Kod objekta 63823
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter