260 000 €
5200 €/m²
Property 65944 photo 1
Property 65944 photo 2
Property 65944 photo 3
Property 65944 photo 4
Property 65944 photo 5
Property 65944 photo 6
Property 65944 photo 7
Property 65944 photo 8
Property 65944 photo 9
Property 65944 photo 10
Property 65944 photo 11
Property 65944 photo 12
Property 65944 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 1976
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 65010
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64277
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 64140
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter