305 000 €
6489 €/m²
Property 64722 photo 1
Property 64722 photo 2
Property 64722 photo 3
Property 64722 photo 4
Property 64722 photo 5
Property 64722 photo 6
Property 64722 photo 7
Property 64722 photo 8
Property 64722 photo 9
Property 64722 photo 10
Property 64722 photo 11
Property 64722 photo 12
Property 64722 photo 13
Property 64722 photo 14
Property 64722 photo 15
Property 64722 photo 16
Property 64722 photo 17
Property 64722 photo 18
Property 64722 photo 19
Property 64722 photo 20
Property 64722 photo 21
Property 64722 photo 22
Property 64722 photo 23
Property 64722 photo 24
Property 64722 photo 25

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 47 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 63507
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod objekta 65385
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter