275 000 €
3438 €/m²
Property 65069 photo 1
Property 65069 photo 2
Property 65069 photo 3
Property 65069 photo 4
Property 65069 photo 5
Property 65069 photo 6
Property 65069 photo 7
Property 65069 photo 8
Property 65069 photo 9
Property 65069 photo 10
Property 65069 photo 11
Property 65069 photo 12
Property 65069 photo 13
Property 65069 photo 14
Property 65069 photo 15
Property 65069 photo 16
Property 65069 photo 17
Property 65069 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 63306
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63425
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter