270 000 €
9643 €/m²
Property 65351 photo 1
Property 65351 photo 2
Property 65351 photo 3
Property 65351 photo 4
Property 65351 photo 5
Property 65351 photo 6
Property 65351 photo 7
Property 65351 photo 8
Property 65351 photo 9
Property 65351 photo 10
Property 65351 photo 11

Detalji

  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 28 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3762 €/m²
  • Kod objekta 65793
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter