385 000 €
5500 €/m²
Property 65765 photo 1
Property 65765 photo 2
Property 65765 photo 3
Property 65765 photo 4
Property 65765 photo 5
Property 65765 photo 6
Property 65765 photo 7
Property 65765 photo 8
Property 65765 photo 9
Property 65765 photo 10
Property 65765 photo 11
Property 65765 photo 12
Property 65765 photo 13
Property 65765 photo 14
Property 65765 photo 15
Property 65765 photo 16
Property 65765 photo 17
Property 65765 photo 18
Property 65765 photo 19
Property 65765 photo 20
Property 65765 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2028
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60364
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 4939 €/m²
  • Kod objekta 65222
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
479 000 € 4650 €/m²
  • Kod objekta 58964
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 64221
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
384 000 € 4517 €/m²
  • Kod objekta 58957
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 5818 €/m²
  • Kod objekta 59634
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
314 800 € 5939 €/m²
  • Kod objekta 63766
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61483
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter