411 000 €
4670 €/m²
Property 58959 photo 1
Property 58959 photo 2
Property 58959 photo 3
Property 58959 photo 4
Property 58959 photo 5
Property 58959 photo 6
Property 58959 photo 7
Property 58959 photo 8
Property 58959 photo 9
Property 58959 photo 10
Property 58959 photo 11
Property 58959 photo 12
Property 58959 photo 13
Property 58959 photo 14
Property 58959 photo 15
Property 58959 photo 16
Property 58959 photo 17
Property 58959 photo 18
Property 58959 photo 19
Property 58959 photo 20
Property 58959 photo 21
Property 58959 photo 22
Property 58959 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 88 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
473 000 € 4592 €/m²
  • Kod objekta 58956
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 62481
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60364
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
382 000 € 4961 €/m²
  • Kod objekta 58960
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 61588
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 8387 €/m²
  • Kod objekta 58357
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter