473 000 €
4592 €/m²
Property 58956 photo 1
Property 58956 photo 2
Property 58956 photo 3
Property 58956 photo 4
Property 58956 photo 5
Property 58956 photo 6
Property 58956 photo 7
Property 58956 photo 8
Property 58956 photo 9
Property 58956 photo 10
Property 58956 photo 11
Property 58956 photo 12
Property 58956 photo 13
Property 58956 photo 14
Property 58956 photo 15
Property 58956 photo 16
Property 58956 photo 17
Property 58956 photo 18
Property 58956 photo 19
Property 58956 photo 20
Property 58956 photo 21
Property 58956 photo 22
Property 58956 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 103 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana

Za prodaju
400 000 € 5128 €/m²
  • Kod objekta 56728
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
473 000 € 4592 €/m²
  • Kod objekta 58956
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
417 000 € 4738 €/m²
  • Kod objekta 58965
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 59328
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3762 €/m²
  • Kod objekta 65793
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 65460
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter