360 000 €
3600 €/m²
Property 66063 photo 1
Property 66063 photo 2
Property 66063 photo 3
Property 66063 photo 4
Property 66063 photo 5
Property 66063 photo 6
Property 66063 photo 7
Property 66063 photo 8
Property 66063 photo 9
Property 66063 photo 10
Property 66063 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking.

Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60361
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 63487
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 61588
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 62550
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 62867
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 62111
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter