520 000 € 460 000 €
4000 €/m²
Property 63549 photo 1
Property 63549 photo 2
Property 63549 photo 3
Property 63549 photo 4
Property 63549 photo 5
Property 63549 photo 6
Property 63549 photo 7
Property 63549 photo 8
Property 63549 photo 9
Property 63549 photo 10
Property 63549 photo 11
Property 63549 photo 12
Property 63549 photo 13
Property 63549 photo 14
Property 63549 photo 15
Property 63549 photo 16
Property 63549 photo 17
Property 63549 photo 18
Property 63549 photo 19
Property 63549 photo 20
Property 63549 photo 21
Property 63549 photo 22
Property 63549 photo 23
Property 63549 photo 24
Property 63549 photo 25
Property 63549 photo 26
Property 63549 photo 27
Property 63549 photo 28
Property 63549 photo 29
Property 63549 photo 30
Property 63549 photo 31
Property 63549 photo 32
Property 63549 photo 33
Property 63549 photo 34
Property 63549 photo 35
Property 63549 photo 36
Property 63549 photo 37
Property 63549 photo 38
Property 63549 photo 39
Property 63549 photo 40
Property 63549 photo 41

Detalji

  • Sprat: 6. sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 115 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 65334
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 65460
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60367
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2922 €/m²
  • Kod objekta 52302
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
765 000 € 6270 €/m²
  • Kod objekta 65770
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter