550 000 €
5238 €/m²
Property 60365 photo 1
Property 60365 photo 2
Property 60365 photo 3
Property 60365 photo 4

Detalji

  • Sprat: 6. sprat
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i zajednički bazen, kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60361
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 65669
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
475 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 65939
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 65448
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
685 000 € 13173 €/m²
  • Kod objekta 64129
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 64221
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 65460
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
479 000 € 4650 €/m²
  • Kod objekta 58964
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 2186 €/m²
  • Kod objekta 41871
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter