520 000 €
8387 €/m²
Property 58357 photo 1
Property 58357 photo 2
Property 58357 photo 3
Property 58357 photo 4
Property 58357 photo 5
Property 58357 photo 6
Property 58357 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 62 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
497 000 € 4688 €/m²
  • Kod objekta 58947
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 65448
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60364
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 59328
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod objekta 65340
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60369
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter