550 000 €
5238 €/m²
Property 60364 photo 1
Property 60364 photo 2
Property 60364 photo 3
Property 60364 photo 4

Detalji

  • Sprat: 6. sprat
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i zajednički bazen, kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4365 €/m²
  • Kod objekta 52069
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60367
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod objekta 36234
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6393 €/m²
  • Kod objekta 65771
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60369
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 4205 €/m²
  • Kod objekta 41938
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 55998
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter