Property 61588 photo 1
Property 61588 photo 2
Property 61588 photo 3
Property 61588 photo 4
Property 61588 photo 5
Property 61588 photo 6
Property 61588 photo 7
Property 61588 photo 8
Property 61588 photo 9
Property 61588 photo 10
Property 61588 photo 11
Property 61588 photo 12
Property 61588 photo 13
Property 61588 photo 14
Property 61588 photo 15
Property 61588 photo 16
Property 61588 photo 17
Property 61588 photo 18
Property 61588 photo 19
Property 61588 photo 20
Property 61588 photo 21
Property 61588 photo 22
Property 61588 photo 23
Property 61588 photo 24
Property 61588 photo 25

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 1997
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 145 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 65007
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 65358
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
475 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 65939
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
452 000 € 5445 €/m²
  • Kod objekta 65224
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter