335 000 €
3722 €/m²
Property 62481 photo 1
Property 62481 photo 2
Property 62481 photo 3
Property 62481 photo 4
Property 62481 photo 5
Property 62481 photo 6
Property 62481 photo 7
Property 62481 photo 8
Property 62481 photo 9
Property 62481 photo 10
Property 62481 photo 11
Property 62481 photo 12
Property 62481 photo 13
Property 62481 photo 14
Property 62481 photo 15
Property 62481 photo 16
Property 62481 photo 17
Property 62481 photo 18
Property 62481 photo 19
Property 62481 photo 20
Property 62481 photo 21
Property 62481 photo 22
Property 62481 photo 23

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 1956
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 6700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 90 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 3390 €/m²
  • Kod objekta 63307
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod objekta 65357
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 63021
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 66050
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter