Prodaja - Mezoneta 300 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
525 000 €
1750 €/m²
Property 23786 photo 1
Property 23786 photo 2
Property 23786 photo 3
Property 23786 photo 4
Property 23786 photo 5
Property 23786 photo 6
Property 23786 photo 7
Property 23786 photo 8
Property 23786 photo 9
Property 23786 photo 10
Property 23786 photo 11
Property 23786 photo 12
Property 23786 photo 13
Property 23786 photo 14
Property 23786 photo 15
Property 23786 photo 16
Property 23786 photo 17
Property 23786 photo 18
Property 23786 photo 19
Property 23786 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 300 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 5441
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 65215
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod objekta 56983
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod objekta 66145
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 11348
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 23786
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
620 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 54317
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 16355
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter