Prodaja - Mezoneta 250 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika OMILjENO
310 000 €
1240 €/m²
Property 36451 photo 1
Property 36451 photo 2
Property 36451 photo 3
Property 36451 photo 4
Property 36451 photo 5
Property 36451 photo 6
Property 36451 photo 7
Property 36451 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 26000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 250 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10433
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 63705
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4740
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 23127
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod objekta 12966
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter