Prodaja - Stan 150 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Zapad Aigaleo
350 000 €
2333 €/m²
Property 57469 photo 1
Property 57469 photo 2
Property 57469 photo 3
Property 57469 photo 4
Property 57469 photo 5
Property 57469 photo 6
Property 57469 photo 7
Property 57469 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 150 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, parking, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 66050
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod objekta 62956
  • Kvadratura 46 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod objekta 63014
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod objekta 64833
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter