307 600 €
6991 €/m²
Property 63014 photo 1
Property 63014 photo 2
Property 63014 photo 3
Property 63014 photo 4
Property 63014 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2026
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 44 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65784
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod objekta 63153
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65768
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter