350 000 €
4268 €/m²
Property 65048 photo 1
Property 65048 photo 2
Property 65048 photo 3
Property 65048 photo 4
Property 65048 photo 5
Property 65048 photo 6
Property 65048 photo 7
Property 65048 photo 8
Property 65048 photo 9
Property 65048 photo 10
Property 65048 photo 11
Property 65048 photo 12
Property 65048 photo 13
Property 65048 photo 14
Property 65048 photo 15
Property 65048 photo 16
Property 65048 photo 17
Property 65048 photo 18
Property 65048 photo 19
Property 65048 photo 20
Property 65048 photo 21
Property 65048 photo 22
Property 65048 photo 23
Property 65048 photo 24
Property 65048 photo 25
Property 65048 photo 26

Detalji

  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 82 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, lift.

Za prodaju
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod objekta 63011
  • Kvadratura 41 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 60397
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod objekta 62178
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60362
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 61748
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter