360 000 €
6545 €/m²
Property 64833 photo 1
Property 64833 photo 2
Property 64833 photo 3
Property 64833 photo 4
Property 64833 photo 5
Property 64833 photo 6
Property 64833 photo 7
Property 64833 photo 8
Property 64833 photo 9
Property 64833 photo 10
Property 64833 photo 11
Property 64833 photo 12
Property 64833 photo 13
Property 64833 photo 14
Property 64833 photo 15
Property 64833 photo 16
Property 64833 photo 17
Property 64833 photo 18
Property 64833 photo 19
Property 64833 photo 20
Property 64833 photo 21
Property 64833 photo 22
Property 64833 photo 23
Property 64833 photo 24

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Atini. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, baštu, grejanje, alarm.

Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
305 000 € 4841 €/m²
  • Kod objekta 63704
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 3390 €/m²
  • Kod objekta 63307
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod objekta 62419
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3670 €/m²
  • Kod objekta 59803
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 4324 €/m²
  • Kod objekta 59869
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 64940
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter