300 000 € 280 000 €
2188 €/m²
Property 65913 photo 1
Property 65913 photo 2
Property 65913 photo 3
Property 65913 photo 4
Property 65913 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 1993
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju stan od 128 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 2 sprata. u podrumu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65350
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64277
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter