Property 62956 photo 1
Property 62956 photo 2
Property 62956 photo 3
Property 62956 photo 4
Property 62956 photo 5
Property 62956 photo 6
Property 62956 photo 7
Property 62956 photo 8
Property 62956 photo 9
Property 62956 photo 10

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 1999
  • Godina renoviranja: 2025
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 4148 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 46 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 65944
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 64140
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 65210
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter