400 000 €
3279 €/m²
Property 65026 photo 1
Property 65026 photo 2
Property 65026 photo 3
Property 65026 photo 4
Property 65026 photo 5
Property 65026 photo 6
Property 65026 photo 7
Property 65026 photo 8
Property 65026 photo 9
Property 65026 photo 10
Property 65026 photo 11
Property 65026 photo 12
Property 65026 photo 13
Property 65026 photo 14
Property 65026 photo 15
Property 65026 photo 16
Property 65026 photo 17
Property 65026 photo 18
Property 65026 photo 19
Property 65026 photo 20
Property 65026 photo 21
Property 65026 photo 22
Property 65026 photo 23
Property 65026 photo 24
Property 65026 photo 25
Property 65026 photo 26
Property 65026 photo 27
Property 65026 photo 28
Property 65026 photo 29

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: marble, tiles , wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 122 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, tende, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
419 000 € 5513 €/m²
  • Kod objekta 57983
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod objekta 62419
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 57670
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 65448
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod objekta 58953
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61483
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod objekta 65297
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 4679 €/m²
  • Kod objekta 58955
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter