370 000 €
3700 €/m²
Property 61748 photo 1
Property 61748 photo 2
Property 61748 photo 3
Property 61748 photo 4
Property 61748 photo 5
Property 61748 photo 6
Property 61748 photo 7
Property 61748 photo 8

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod objekta 65340
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 64221
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 60109
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
299 000 € 6361 €/m²
  • Kod objekta 62955
  • Kvadratura 47 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod objekta 60361
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
305 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 65813
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65306
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter