290 000 €
3412 €/m²
Property 65145 photo 1
Property 65145 photo 2
Property 65145 photo 3
Property 65145 photo 4
Property 65145 photo 5
Property 65145 photo 6
Property 65145 photo 7
Property 65145 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Semi-first floor se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod objekta 64833
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64689
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod objekta 65216
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod objekta 63313
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod objekta 65026
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65252
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter