Prodaja - Zemljište 500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Platanija
30 000 €
60 €/m²
Property 56753 photo 1
Property 56753 photo 2
Property 56753 photo 3
Property 56753 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 38008
  • Kvadratura 915 m²
  • Udaljenost od mora 9200 m
Za prodaju
43 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 42232
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 5771
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37928
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19600 m
Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
40 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 10321
  • Kvadratura 1380 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
42 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 65911
  • Kvadratura 1188 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
40 600 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37599
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 56610
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter