42 000 €
35 €/m²
Property 65911 photo 1
Property 65911 photo 2
Property 65911 photo 3
Property 65911 photo 4
Property 65911 photo 5
Property 65911 photo 6
Property 65911 photo 7
Property 65911 photo 8
Property 65911 photo 9
Property 65911 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1188 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
35 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 37333
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
35 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37154
  • Kvadratura 432 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
50 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 65413
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
45 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 43314
  • Kvadratura 735 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 5771
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
38 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 47046
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
60 000 € 576 €/m²
  • Kod objekta 43131
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 49 m
Za prodaju
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 52084
  • Kvadratura 243 m²
  • Udaljenost od mora 650 m

Prijava za Newsletter