36 000 € 31 000 €
33 €/m²
Property 38008 photo 1
Property 38008 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9200 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 915 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
49 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 48833
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
53 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 34137
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 32790
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 32791
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 520 m
Za prodaju
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 56610
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 39460
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 65265
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 2 m
Za prodaju
35 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37154
  • Kvadratura 432 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
40 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 65486
  • Kvadratura 5664 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
40 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 37983
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter