40 000 €
80 €/m²
Property 50374 photo 1
Property 50374 photo 2
Property 50374 photo 3
Property 50374 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 22000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
42 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 65911
  • Kvadratura 1188 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
50 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 37925
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37927
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19700 m
Za prodaju
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 32785
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
55 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 65361
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63545
  • Kvadratura 11138 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
40 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 37983
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13132
  • Kvadratura 496 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
50 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56864
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter