40 600 €
92 €/m²
Property 37599 photo 1
Property 37599 photo 2
Property 37599 photo 3
Property 37599 photo 4
Property 37599 photo 5
Property 37599 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 440 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 352 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
40 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 65486
  • Kvadratura 5664 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
48 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 34136
  • Kvadratura 416 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
45 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 43314
  • Kvadratura 735 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
40 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 37983
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
37 400 € 55 €/m²
  • Kod objekta 64678
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 38008
  • Kvadratura 915 m²
  • Udaljenost od mora 9200 m
Za prodaju
50 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 50364
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
60 000 € 576 €/m²
  • Kod objekta 43131
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 49 m
Za prodaju
35 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37154
  • Kvadratura 432 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter