Property 37928 photo 1
Property 37928 photo 2
Property 37928 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 19600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 350 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 140 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
40 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 37983
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
49 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 48833
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 50364
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
40 600 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37599
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
53 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 34137
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 56610
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
50 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56864
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 32790
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37928
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19600 m

Prijava za Newsletter