43 000 €
193 €/m²
Property 42232 photo 1
Property 42232 photo 2
Property 42232 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 222 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
50 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 34571
  • Kvadratura 468 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
49 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 48833
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
60 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 42779
  • Kvadratura 439 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
60 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 19175
  • Kvadratura 877 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
43 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 42232
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
40 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 50374
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 56754
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 37928
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 19600 m
Za prodaju
50 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56864
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter