40 000 €
28 €/m²
Property 10321 photo 1
Property 10321 photo 2
Property 10321 photo 3
Property 10321 photo 4
Property 10321 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1380 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

For sale plot of 1380 sq.m. in Kato Loumas, Crete. The plot is within the residential area and can build up to 400 sq.m. It has sea views and the access to is by good asphalt road. Water and electricity are nearby.

Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • Kod objekta 37123
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 56610
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
48 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 34186
  • Kvadratura 399 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 38008
  • Kvadratura 915 m²
  • Udaljenost od mora 9200 m
Za prodaju
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 32790
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 39139
  • Kvadratura 2108 m²
  • Udaljenost od mora 29000 m
Za prodaju
48 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 34180
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 63545
  • Kvadratura 11138 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 32785
  • Kvadratura 359 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter