Prodaja - Zemljište 805 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Megara Kineta
400 000 €
496 €/m²
Property 56518 photo 1
Property 56518 photo 2
Property 56518 photo 3
Property 56518 photo 4
Property 56518 photo 5
Property 56518 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 60 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 805 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 235 kv.m.

Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
580 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 64083
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1350 m
Za prodaju
500 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 9560
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
560 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 9578
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
425 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 23825
  • Kvadratura 12600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
590 000 € 547 €/m²
  • Kod objekta 64085
  • Kvadratura 1077 m²
  • Udaljenost od mora 248 m
Za prodaju
335 000 € 549 €/m²
  • Kod objekta 7611
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
330 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 22407
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
450 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22907
  • Kvadratura 5704 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter