590 000 €
547 €/m²
Property 64085 photo 1
Property 64085 photo 2
Property 64085 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 248 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1077 kv.m. na Atici.

Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
810 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37622
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
800 000 € 772 €/m²
  • Kod objekta 56979
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
620 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 30175
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
580 000 €
  • Kod objekta 3317
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
480 000 € 758 €/m²
  • Kod objekta 64080
  • Kvadratura 633 m²
  • Udaljenost od mora 625 m
Za prodaju
500 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 9560
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 5920
  • Kvadratura 9780 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter