Prodaja - Zemljište 2600 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Ano Liosia
560 000 €
215 €/m²
Property 9578 photo 1
Property 9578 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2600 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 2080 kv.m.

Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
560 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 9578
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
557 000 € 318 €/m²
  • Kod objekta 13790
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 10436
  • Kvadratura 957 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
535 000 €
  • Kod objekta 13625
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
500 000 € 238 €/m²
  • Kod objekta 31278
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod objekta 24404
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 60566
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 30 m

Prijava za Newsletter