335 000 €
549 €/m²
Property 7611 photo 1
Property 7611 photo 2
Property 7611 photo 3
Property 7611 photo 4
Property 7611 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 610 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
450 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 14679
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 31099
  • Kvadratura 860 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
290 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 31352
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
285 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 37866
  • Kvadratura 3470 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Kod objekta 42964
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
400 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32648
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
500 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 5920
  • Kvadratura 9780 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter