500 000 €
55 €/m²
Property 9560 photo 1
Property 9560 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od grada: 300 km
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9000 kv.m. na Atici. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
430 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 5918
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod objekta 4337
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
700 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 64079
  • Kvadratura 1361 m²
  • Udaljenost od mora 310 m
Za prodaju
450 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 31362
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod objekta 24404
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 60566
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 10436
  • Kvadratura 957 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
450 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 31099
  • Kvadratura 860 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
420 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 3577
  • Kvadratura 1417 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter