440 000 €
500 €/m²
Property 59235 photo 1
Property 59235 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 880 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
550 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 59221
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
360 000 € 292 €/m²
  • Kod objekta 25148
  • Kvadratura 1230 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod objekta 24404
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
550 000 € 233 €/m²
  • Kod objekta 34277
  • Kvadratura 2360 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
620 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 30175
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
360 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 47502
  • Kvadratura 965 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
620 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 14346
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
420 000 € 420 €/m²
  • Kod objekta 62025
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 60566
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 5934
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter